Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki 41

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

601 326 842

Firma meblarska, projektowanie i produkcja mebli na wymiar

Jakie trzeba ponieść koszty projektu mebli na wymiar?

Rynek mebli i elementów wyposażenia jest niezwykle rozległy, oferując produkty z ogromnej ilości materiałów, stworzonych w niezliczonych stylach i dopasowanych do przeróżnych wnętrz. Jednak nawet mimo tak szerokiego wyboru zaaranżowanie całego pomieszczenia przy pomocy gotowych mebli wprost ze sklepu bywa niezwykle trudne. W szczególności dotyczy to pokojów, które muszą pomieścić dużo wyposażenia przy stosunkowo małym mieszkaniu – najczęściej spotykanym przykładem jest tu kuchnia, w której bardzo często jedna lub dwie ściany są ściśle zagospodarowane, bez pozostawiania pustego miejsca, co sprawia, że wielkość poszczególnych elementów musi zostać dobrana idealnie. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest zamówienie mebli na wymiar. 

Dlaczego warto zamówić meble na wymiar?

Gotowe meble, które można kupić w salonach i branżowych sklepach, mają określone parametry: ustaloną odgórnie wielkość i wytrzymałość, przez co nie zawsze będą pasować do każdego wnętrza i wszystkich zastosowań. Meble na wymiar zaprojektowane są tak, by jak najlepiej wpisywać się w potrzeby klienta, poznane przez tworzących je fachowców przed przystąpieniem do pracy. Dzięki temu ma się pewność, że będą pasować do wnętrza i wizji mieszkania, a także do zadań, które pragnie się im powierzyć – oczywiście ze względów konstrukcyjnych nie zawsze jest to możliwe, ale w takich sytuacjach można na bieżąco rozmawiać ze specjalistami, usiłując znaleźć idealne rozwiązanie.

Dużą zaletą mebli na wymiar jest również fakt, że są znacznie bardziej niepowtarzalne. Wiele osób bardzo cieszy fakt, że znajdujące się w ich domu wyposażenie różni się od tego, które znajduje się w mieszkaniach tysięcy innych ludzi. Pozwala to im poczuć większą więź z własnymi meblami, poczuć, że są naprawdę wyjątkowe.

Ile kosztuje projekt mebli na wymiar?

Ceny projektów mebli, na które można trafić podczas przeglądania ofert, znacznie się od siebie różnią. Zasady naszej firmy są pod tym względem proste: projekt i wycena mebli są u nas całkowicie bezpłatne. Z ogromną przyjemnością i bez dodatkowych opłat dopasowujemy wyposażenie do potrzeb i gustów klientów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z naszą ofertą.