Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki 41

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

601 326 842

Firma meblarska, projektowanie i produkcja mebli na wymiar

Meble kuchenne na zamówienie w Piotrkowie Trybunalskim

Wykonujemy meble kuchenne na zamówienie. Oferta skierowana jest m.in. do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Tworzymy meble najwyższej jakości. Spełniają największe wymogi klientów, wśród których można wymienić funkcjonalność, wygodę i nienaganny wygląd. Nasze projekty pozwalają na dopasowanie mebli do każdej przestrzeni. Mała kuchnia lub ta o wielkim metrażu nie stanowi dla nas problemu. Zadbamy o to, aby wykonane dla Was meble kuchenne były idealnie dopasowane do wnętrza i spełniały wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do poznania oferty mebli na zamówienie i mebli kuchennych na zamówienie z Łodzi.

 

Projekt według indywidualnych preferencji

Zaprojektowane i wykonane u nas meble kuchenne będą odpowiedzią na indywidualne preferencje klienta. Oferujemy szeroki wybór opcji i dodatków. To klient decyduje o kolorze frontów, wybiera płyty meblowe i profile, wskazuje styl. Stosujemy optymalne rozwiązania, tak aby codzienne przebywanie w kuchni było przyjemne i komfortowe. Dobór akcesoriów pozwoli na jeszcze większą personalizację przestrzeni. Oprócz projektu i wykonania mebli oferujemy fachową poradę i pomoc. Po wysłuchaniu oczekiwań klienta zaproponujemy najlepsze rozwiązanie i przystąpimy do pracy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz dostępny w zakładce Kontakt. Można również odwiedzić nas w siedzibie znajdującej się w Rawie Mazowieckiej.