Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki 41

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

601 326 842

Firma meblarska, projektowanie i produkcja mebli na wymiar

Meble kuchenne na zamówienie w Tomaszowie Mazowieckim

Proponujemy wykonanie mebli kuchennych na zamówienie na terenie Tomaszowa Mazowieckiego. Stworzenie mebli na zamówienie pozwala na dowolną aranżację kuchni. Wsłuchując się w indywidualne pragnienia klientów i konsultując z nimi wszystkie kwestie, wykonamy projekt wymarzonej kuchni. To klient decyduje o tym, jak będą wyglądały jego meble kuchenne. Podczas tworzenia projektu wybiera:

  • materiały,
  • kolory,
  • wzory,
  • blaty,
  • wyposażenie mebli,
  • uchwyty.

Zaprojektowanie własnej przestrzeni pozwala na dostosowanie każdego elementu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujmy różnorodne rozwiązania.

 

Na co zwrócić uwagę projektując meble kuchenne?

Meble kuchenne tworzone na zamówienie, oprócz pięknego wyglądu powinny charakteryzować się funkcjonalnością. Tworząc projekt kuchni, należy uwzględnić przestrzeń, którą dysponujemy. Od jej wielkości zależy układ mebli kuchennych i dobór sprzętu. Ważną kwestią jest również sposób spędzania naszego czasu w kuchni. Jeśli kochamy gotować, a kuchnia to również nasza jadalnia, musimy odpowiednio zaplanować powierzchnię blatów oraz wziąć pod uwagę liczbę miejsc do siedzenia. Istotny jest również wybór stylu mebli kuchennych. Powinniśmy wiedzieć jaka estetyka będzie dominująca lub kluczowa w projekcie. Bez znaczenia, czy klient jest miłośnikiem stylu nowoczesnego lub tradycyjnego, zaprojektowane przez nad meble kuchenne będą spełniać wszystkie jego oczekiwania. Zapraszamy do poznania oferty mebli na zamówienie i mebli kuchennych na zamówienie z Łodzi.