Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki 41

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

601 326 842

Firma meblarska, projektowanie i produkcja mebli na wymiar

Meble kuchenne na zamówienie w Warszawie

Nasza firma meblarska tworzy meble kuchenne na zamówienie. Projektujemy i wykonujemy meble w oparciu o potrzeby i oczekiwania klienta, uwzględniając najnowsze możliwości techniczne. Wysoka jakość materiałów i dbałość o każdy detal powoduje, że produkowane przez nas meble są trwałe i cieszą świetnym wyglądem przez wiele lat. Nasi doświadczeni fachowcy zaprojektują wyjątkowe meble, które będą odpowiednio dopasowane do całej przestrzeni i aranżacji domu. Jesteśmy otwarci na nowe, nietypowe rozwiązania. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. Zapraszamy do poznania oferty mebli na zamówienie i mebli kuchennych na zamówienie z Łodzi.

 

Ergonomiczne urządzenie kuchni

Zaprojektowane i wyprodukowane przez nas meble kuchenne pozwolą na ergonomiczne urządzenie przestrzeni. Odpowiednie zamontowanie mebli i ustawienie sprzętu AGD ma znaczący wpływ na pracę w kuchni. Za słowem ergonomiczne kryje się przede wszystkim poczucie wygody. Z naszą pomocą stworzymy idealny układ kuchni. Zadbamy o to, aby wykonane meble kuchenne na zamówienie zachowały tzw. trójkąt roboczy, czyli odpowiednie odległości między poszczególnymi elementami. Podstawową zasadną ergonomicznej kuchni jest to, że wszystko powinno być w zasięgu wzroku i ręki. Wszystko to sprawia, że czas pracy w kuchni to czas przyjemny i satysfakcjonujący. Nasze meble kuchenne robione na zamówienie, niezależnie od metrażu, pozwolą na stworzenie ergonomicznej kuchni.

Meble kuchenne na zamówienie tworzymy również w Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim i Piotrkowie Trybunalskim. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegóły oferty. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.