Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki 41

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

601 326 842

Firma meblarska, projektowanie i produkcja mebli na wymiar

Meble na zamówienie w Zgierzu

Oferujemy wykonanie mebli na zamówienie na terenie Zgierza i okolic. Wychodzimy naprzeciw indywidualnym pragnieniom klienta. Tworzymy projekt według jego wytycznych i produkujemy meble z dbałością o każdy szczegół. Razem zaprojektujemy unikalne meble, pasujące do Twojego stylu. Proponujemy wykonanie m.in. wyposażenia sypialni i pokoju dziennego, zabudowy kuchennej, mebli łazienkowych, szaf i systemów przechowywania. Stworzone przez nas meble na zamówienie będą uwzględniały wszystkie Twoje potrzeby. Nie musisz ograniczać się gotowymi rozwiązaniami. Z nami wypełnisz swoją przestrzeń domową spersonalizowanymi meblami.

 

Kiedy zdecydować na meble na zamówienie?

Wykonanie mebli na zamówienie będzie dobrą decyzją w przypadku, gdy:

  • chcemy dopasować mebel do konkretnej przestrzeni — stworzony produkt może być dopasowany co do centymetra, wykonany w dowolnej konfiguracji. To świetna opcja, gdy chcemy zagospodarować małą przestrzeń,
  • chcemy decydować o każdym detalu — klient, zamawiając mebel, może wskazać upragniony styl, kolor, materiał i dodać upragnione akcesoria. Decyduje również, jak produkt wygląda wewnątrz,
  • zależy nam na solidnym wykonaniu — meble na zamówienie w naszej firmie tworzą doświadczeni fachowcy. Ich praca to gwarancja trwałości i wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami telefonicznie, e-mailowo lub przyjdź do naszej siedziby w Rawie Mazowieckiej. Czekamy na Twoje pomysły.