Rawa Mazowiecka, ul. Księże Domki 41

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

masz pytanie
zadzwoń

601 326 842

Firma meblarska, projektowanie i produkcja mebli na wymiar

Meble kuchenne idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

 

Przede wszystkim funkcjonalność

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci oczekują od mebli kuchennych przede wszystkim funkcjonalności i solidnego wykonania. Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym liczą się ergonomiczność i wygoda. Wszystko powinno być w zasięgu reki, aby ułatwić codzienne przygotowanie posiłków.

Dlatego w naszych projektach uwzględniamy każdy element przestrzeni. Jest to istotne szczególnie w przypadku niewielkich i nieustawnych kuchni, w których optymalne wykorzystanie miejsca jest konieczne. Z nami możesz liczyć na idealny układ mebli, z których korzystanie stanie się przyjemnością. Zapraszamy do poznania oferty mebli kuchennych na zamówienie z Łodzi.

Meble kuchenne każdego dnia są narażone na zabrudzenia i wyeksploatowanie. Dlatego kładziemy nacisk na używanie przy produkcji materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić Ci długie lata korzystania z naszych wyrobów bez obawy o usterki czy nieestetyczny wygląd.

 

Kuchnia

Kuchnia

Estetyka wykonania ma dla nas znaczenie

Funkcjonalność jest bardzo ważna, jednak to, co przyciąga wzrok to piękne wykonanie oraz spójny wygląd. W naszych projektach uwzględniamy wszystkie potrzeby i wskazówki naszych klientów. Chcemy stworzyć takie meble, które pasują do użytkownika i po prostu mu się podobają.

Twoje upodobania mają dla nas znaczenie. Zamawiając u nas meble kuchenne lub szafy do zabudowy, masz do wyboru szeroki wybór wariantów wykonania. Pozostawiamy Ci wolną rękę przy wyborze koloru frontów, płyt meblowych i profili. Możesz wybrać ulubiony sposób otwierania szafek czy kształt uchwytów.

Najważniejszy przy projektowaniu mebli jest dla nas Twój komfort, dlatego indywidualne podejście do każdego zamówienia jest dla nas priorytetem. Jeśli masz specjalne życzenia lubTwoje pomieszczenie jest bardzo nieustawne i dopasowanie do niego umeblowania wydaje się problematyczne, zleć to naszym pracownikom. Dla nas nie ma zbyt trudnych zleceń.

Zobacz także

Meble kuchenne

Meble kuchenne

Projektujemy meble kuchenne na zamówienie dostosowane do Twoich potrzeb i rodzaju pomieszczenia. Z nami…

Szafy

Szafy

Szafy do zabudowy sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Przy projekcie uwzględnimy Twoje preferencje, abyś mógł…

Pozostałe

Meble łazienkowe, do sypialni i pokoju dziennego. Zobacz, jakie rozwiązania meblowe możemy Ci zaproponować.

Pozostałe

Kontakt

Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą siedzibę i zamów bezpłatny projekt oraz wycenę mebli do zabudowy i nie…

Kontakt